Apie mus

Lietuvos įmonė UAB Vaterlita jau daugiau kaip 10 metų specializuojasi vandens paruošimo srityje, tiekia komponentus įvairioms pramonės šakoms ir vandens valymo sistemoms. Įmonė Vaterlita dirba su dižiausiais ir patikimiausiais prekių gamintojais, importuoja prekes iš Europos, Azijos ir JAV. Prekes iš tiekėjų pristatome sausomos, oro ir jūros transportu.

Įmonė Vaterlita įsitvirtino kaip patikima valdymo vožtuvų bei plastikinių vamzdynų sistemų, korpusų filtrams, anglies dervos medžiagų filtravimo sistemoms tiekėja. Be to, Vaterlita tiekia visą asortimentą valdymo ir matavimo įrangos, apsauginių jungiamųjų detalių, elektronikos sistemų, taip pat komponentų medicinos, farmacijos ir pramoninėms vandens valymo sistemoms. Tiekiame tik kokybiškus žinomų gamintojų produktus. Dėl tokio plataus asortimento Vaterlita gali pateikti kompleksinius sprendimus pristatymams bet kokio dydžio projektams, o tai yra privalumas klientams, kurie gauna „viską iš vienų rankų“ turėdami minimalias kainas.

Įmonė Vaterlita gali pasiūlyti aukštos kokybės distribucijos, prekių sandėliavimo, logistikos sprendimų, krovinių atrinkimo, konsolidavimo paslaugas, mūsų patikimi partneriai pasiūlys jums sandeliavimo patalpas ir aukštos kvalifikacijos sandėlio darbuotojus, galinčius per trumpiausią laiką paruošti ir išsiųsti reikiamą prekių kiekį. Ypatingą dėmesį skiriame prekių įpakavimui.

Įmonė Vaterlita taip pat atlieka vandens filtravimo sistemų surinkimo, elektronikos sistemų montavimo ir bandomojo paleidimo darbus.

Šioje svetainėje naudojame slapukus jos funkcionalumo, vartotojo patirties gerinimo ir rinkodaros tikslais. Paspaudę „sutinku“ sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite slapukų politikoje.